<

Řekli o nás

Obchodní podmínky pro affiliate e-shopy pod Afillbox

Ing. Mário Roženský

provozovatel AffilBox

Obchodní podmínky, které jsme potřebovali připravit, byly dodány včas a ve formě, která nás velmi potěšila. Jednotlivé části dokumentu byly řádně okomentovány a vyladěny tak, že jsme je ihned mohli vzít a použít.

Právní poradenství a zpracování smluv

Mgr. Petra Mikulášková

konzultant pro e-shopy

Služby advokátní kanceláře Kropáček LEGAL využívám již delší dobu. Velmi oceňuji rychlé jednání, které je pro mě a moji práci prioritou, stejně tak on-line komunikaci a znalost digitálních médií. Nejedná se o zkostnatělou advokátní kancelář, ale dynamickou skupinu. Ve svých krocích se snaží být napřed a myslet za vás po právní stránce s přesahem do situací, které vás nikdy nenapadnou. Typicky to poznáte třeba u kontrol a zpracování smluv v obchodním styku.

Orsay

Agnieszka Janowicz

e-commerce specialista Orsay

We worked with company Kropacek LEGAL (PravoProPodnikatele) regarding creation of Terms and Conditions as well as Privacy policy for e-shop that was newly introduced that time in the Czech Republic. We found the company very reliable: communication standarts are on high level as well as prepared documents that were adjusted to the local law-requirements. We will certainly continue our cooperation with the company regarding any issues that may arise.

KeŠek.cz

Jozef Behanec

provozovatel webu KeŠeK.cz

Pro náš web jsme měli specifické požadavky které bylo zapotřebí konzultovat s ČNB. Advokátní kancelář se o všechno postarala, průběžně nás informovala a na naše dotazy rychle reagovala. Tvorba obchodních podmínek proběhla rychle dle dohody a ochotně reagovali i na naše dotazy nebo drobné úpravy. Pokud v budoucnosti budeme potřebovat další právi pomoc nebo radu, určitě opět oslovíme advokátní kancelář Kropáček Legal.

Kontaktní formulář

Čekejte prosím, odesílám Váš dotaz